Erinevus XFP, SFP ja SFP + vahel

Võtmeerinevus: SFP, SFP + ja XFP, kõik viitavad transiiveri tüübile, mis on ühendatud spetsiaalse lüliti või mõne võrguseadme pordiga. Neid transiivereid kasutatakse telekommunikatsiooni ja andmeside valdkonnas. XFP tähistab 10 gigabiti väikest vormi. Tavaliselt töötavad need optilise lainepikkusega (värvid) 850 nm, 1310 nm või 1550 nm. XFP vastab XFP MSA lepingule. SFP protokolli spetsifikatsioonid põhinevad IEEE802.3, SFF-8472. SFP + moodulid on väiksemad kui XFP. SFP + kiudoptilised transiiverid vastavad protokollile, mis põhineb IEEE 802.3ae, SFF-8431 ja SFF-8432 alusel.

XFP (10 Gigabit Small Form Factor Pluggable) on transiiverite standard. Seda tüüpi transiiver ei sõltu protokollist. Üldiselt töötab see optilistel lainepikkustel, mis vastavad 850 nm, 1310 nm või 1550 nm. XFP-le kuuluvad moodulid on vahetatavad, mis tähendab, et arvutisüsteemi osade asendamise funktsiooni saab teostada ilma süsteemi välja lülitamata. XPF-i spetsifikatsioonid töötasid välja XFP Multi Source Agreement Group.

“SFP” tähistab “Small Form-factor Pluggable”. Seda kasutatakse kõige sagedamini Gigabit Etherneti rakenduste Fast Etherneti puhul. Nad suudavad toetada kiirusi kuni 4, 25 Gbps. See liidab võrguseadme emaplaadi (lüliti, ruuteri, meediamuunduri või muu sarnase seadme) kiudoptilise või vaskvõrgu kaabliga. Seda määrab SFP transiiveri mitme allika leping.

SFP + võib nimetada SFP standardi laienduseks. See on võimeline toetama kiirust 10 Gbit / s või isegi rohkem kui kiudaineid. SFP + tooteperekonda kuuluvad puurid, ühendused ja vaskkaablid. Samuti sarnaneb see SFF-8431 jõudlusnõuetega ning toetab ka 8G kiudkanali ja 10G Etherneti rakendusi. SPF + pakub erinevaid eeliseid. See on kompaktsem teguripakett kui võrreldes XFP-ga. SFP + maksumus on samuti väiksem kui XFP puhul.

XFP, SFP ja SFP + võrdlus:

XFP

SFP

SFP +

Tähistab

10 gigabitine väikese vormi tegur

Väike vormitegur Pluggable

Väike vormitegur Pluggable plus (standardvorm)

Andmeedastuskiirus

10 G

155M / 622M /

1, 25G /

2.5G / 3G /

4, 25 G

6G / 8, 5G / 10G

Tingimused

Kahekordne kiud

Ühe kiud / WDM

CWDM

DWDM

Kahekordne kiud

Ühe kiud / WDM

CWDM

DWDM

Kahekordne kiud

Ühe kiud / WDM

CWDM

DWDM

Kaugus

220m / 300m /

2km / 10km /

20km / 40km /

60km / 80km /

120km

300m / 2km /

10km / 15km /

20km / 40km /

60km / 80km /

100km / 120km /

150km

220m / 300m /

2km / 10km /

20km / 40km /

60 km / 80km

Lainepikkused

850nm / 1310nm / 1550nm

1270 nm / 1330nm

1270nm-1610nm

ITU17 ~ ITU61

850nm / 1310nm / 1550nm

1310nm / 1490nm / 1550nm

1270nm-1610nm

ITU17 ~ ITU61

220m / 300m /

2km / 10km /

20km / 40km /

60km / 80km /

120km

(Tabel on võetud firmast sopto.com)

Soovitatav

Seotud Artiklid

  • vahe: Saapade ja jalatsite vaheline erinevus

    Saapade ja jalatsite vaheline erinevus

    Peamised erinevused: kingad viitavad paljudele erinevatele jalatsitüüpidele, mis on saadaval nii meestele kui naistele. Saapad on iseloomulikud kingad, mis katavad kandja talla, pahkluu ja mõnikord isegi vasikaid, põlvi ja puusasid. Iga tüdruk saab tagada, et kingad võivad riided teha või murda! Ehkki
  • vahe: Erinevus SAT ja SAT objekti katsete vahel

    Erinevus SAT ja SAT objekti katsete vahel

    Peamine erinevus kahe testi vahel on see, et SAT-ide testimine põhineb kolmel teemal, milleks on matemaatika, kriitiline lugemine ja kirjutamine, samas kui SAT-teema testid keskenduvad ainult ühele teemale, nagu USA ajalugu, füüsika või mõni muu isik teema. SAT- ja SAT-ainekatsed on nii standarditud testid, mis on mõeldud keskkooliõpilastele, et mõõta nende valmisolekut kolledžitööks. Need testid
  • vahe: Erinevus Asus PadFone Infinity ja Nokia Lumia 920 vahel

    Erinevus Asus PadFone Infinity ja Nokia Lumia 920 vahel

    Peamised erinevused: Asus Padfone Infinity nutitelefon on 5-tolline täis-HD 1920x1080, Super IPS +, millel on Capacitive Multi puutetundlik paneel ja annab umbes 441 ppi tihedust. Seade on baari telefon, mille kumerad nurgad annavad sellele sarnase välimuse „iPhone'ile“ ja „HTC One“. Asus Padfone Infinity Dock on põhiliselt 10-tolline tahvelarvuti kest, mis võimaldab kasutajatel telefoni oma tahvelarvutisse tõmmata, libistades seda tagaküljel asuvasse pilusse. Üks esimesi
  • vahe: Erinevus HTC Butterfly ja Samsung Galaxy S4 vahel

    Erinevus HTC Butterfly ja Samsung Galaxy S4 vahel

    Peamine erinevus: HTC Butterfly on HTC Corporationi tipptasemel telefon. HTC Butterfly müüakse neljas variandis: Droid DNA; J Butterfly HTL21; Butterfly X920d; ja Butterfly X920e. Need kõik on sisse lülitatud Quad-core 1, 5 GHz Krait protsessoriga. HTC Droidil on Quadcomm MDM615m, samal ajal kui Butterfly variantidel on Qualcomm APQ8064 kiibistik. Ne
  • vahe: Erinevus Nokia Lumia 720 ja Sony Xperia T vahel

    Erinevus Nokia Lumia 720 ja Sony Xperia T vahel

    Põhiline erinevus: Nokia Lumia 720 on üks uusimaid telefone, mis sarnanevad oma lipulaevaga Lumia 920. Lumia 720 on varustatud 1 GHz kahetuumalise Snapdragon S4 protsessoriga, millel on 512 MB RAM ja 8 GB sisemälu, mida on võimalik täiendada 64-ga GB. Telefon on saadaval 6, 7 MP põhikaameraga, millel on Carl Zeiss'i optika, autofookus ja LED-välklamp. See o
  • vahe: Erinevus eesmärgi ja eesmärgi vahel

    Erinevus eesmärgi ja eesmärgi vahel

    Peamised erinevused: Eesmärk on seada kindel kursus seatud eesmärgi saavutamiseks. Eesmärgid on tavaliselt pikaajalised. Eesmärke võib nimetada pikaajalisteks eesmärkideks. Eesmärgid määravad kindlaks määratud kursuse või eesmärgi, mida isik soovib jõuda. Eesmärk püüab mõõta midagi, mis on tehtud. Eesmärk määratleb
  • vahe: Erinevus rivaali ja võistleja vahel

    Erinevus rivaali ja võistleja vahel

    Peamised erinevused: terminid Rival ja konkurent on tegelikult sünonüümid. Mõlemad viitavad keegi, kes üritab võita või olla edukam kui teine. Terminil rivaalil on tavaliselt negatiivsem konnotatsioon, mis tähendab, et rivaalid vihkavad ja põlgavad üksteist ning peavad peksma teist midagi. Siiski tähendab mõiste konkurent, et kui nad omavahel konkureerivad, ei pea nad teist vihkama. Terminid R
  • vahe: Erinevus jahipidamise ja salaküttimise vahel

    Erinevus jahipidamise ja salaküttimise vahel

    Peamine erinevus: jahindus on sport, mis hõlmab metsloomade jälitamist ja tapmist. Neid loomi kasutatakse seejärel toiduna või üldisemalt trofee või kaubanduse eesmärgil. Poaching on põhimõtteliselt jahipidamine, kui seda ei ole. Poaching ei ole midagi enamat kui metsloomade ebaseaduslik jahipidamine või tapmine. See tähe
  • vahe: Erinevus toiduõli ja taimse õli vahel

    Erinevus toiduõli ja taimse õli vahel

    Peamine erinevus : toiduõli ja taimeõlide vahel ei ole suurt erinevust. Nende kahe peamine erinevus on see, et taimeõli on toiduvalmistamisõli ja toiduvalmistamisõli kasutatakse ainult toiduvalmistamiseks, samas kui taimeõli võib kasutada toiduvalmistamiseks ja mitmesugustel muudel eesmärkidel. Õli pe

Toimetaja Valik

Pimedate ja nägemispuudega inimeste erinevus

Peamine erinevus: nägemispuudega inimestel on üldine mõiste, mis viitab olukorrale, kus isikul puudub täiuslik või peaaegu täiuslik nägemine, mida ei saa parandada tavaliste vahendite, näiteks klaaside või kontaktide abil. Mõiste pimedus määratleb seisundi, kus isik ei näe midagi, st täielikku või peaaegu täielikku nägemise kadu. Pimedus on tehn