Erinevus XFP, SFP ja SFP + vahel

Võtmeerinevus: SFP, SFP + ja XFP, kõik viitavad transiiveri tüübile, mis on ühendatud spetsiaalse lüliti või mõne võrguseadme pordiga. Neid transiivereid kasutatakse telekommunikatsiooni ja andmeside valdkonnas. XFP tähistab 10 gigabiti väikest vormi. Tavaliselt töötavad need optilise lainepikkusega (värvid) 850 nm, 1310 nm või 1550 nm. XFP vastab XFP MSA lepingule. SFP protokolli spetsifikatsioonid põhinevad IEEE802.3, SFF-8472. SFP + moodulid on väiksemad kui XFP. SFP + kiudoptilised transiiverid vastavad protokollile, mis põhineb IEEE 802.3ae, SFF-8431 ja SFF-8432 alusel.

XFP (10 Gigabit Small Form Factor Pluggable) on transiiverite standard. Seda tüüpi transiiver ei sõltu protokollist. Üldiselt töötab see optilistel lainepikkustel, mis vastavad 850 nm, 1310 nm või 1550 nm. XFP-le kuuluvad moodulid on vahetatavad, mis tähendab, et arvutisüsteemi osade asendamise funktsiooni saab teostada ilma süsteemi välja lülitamata. XPF-i spetsifikatsioonid töötasid välja XFP Multi Source Agreement Group.

“SFP” tähistab “Small Form-factor Pluggable”. Seda kasutatakse kõige sagedamini Gigabit Etherneti rakenduste Fast Etherneti puhul. Nad suudavad toetada kiirusi kuni 4, 25 Gbps. See liidab võrguseadme emaplaadi (lüliti, ruuteri, meediamuunduri või muu sarnase seadme) kiudoptilise või vaskvõrgu kaabliga. Seda määrab SFP transiiveri mitme allika leping.

SFP + võib nimetada SFP standardi laienduseks. See on võimeline toetama kiirust 10 Gbit / s või isegi rohkem kui kiudaineid. SFP + tooteperekonda kuuluvad puurid, ühendused ja vaskkaablid. Samuti sarnaneb see SFF-8431 jõudlusnõuetega ning toetab ka 8G kiudkanali ja 10G Etherneti rakendusi. SPF + pakub erinevaid eeliseid. See on kompaktsem teguripakett kui võrreldes XFP-ga. SFP + maksumus on samuti väiksem kui XFP puhul.

XFP, SFP ja SFP + võrdlus:

XFP

SFP

SFP +

Tähistab

10 gigabitine väikese vormi tegur

Väike vormitegur Pluggable

Väike vormitegur Pluggable plus (standardvorm)

Andmeedastuskiirus

10 G

155M / 622M /

1, 25G /

2.5G / 3G /

4, 25 G

6G / 8, 5G / 10G

Tingimused

Kahekordne kiud

Ühe kiud / WDM

CWDM

DWDM

Kahekordne kiud

Ühe kiud / WDM

CWDM

DWDM

Kahekordne kiud

Ühe kiud / WDM

CWDM

DWDM

Kaugus

220m / 300m /

2km / 10km /

20km / 40km /

60km / 80km /

120km

300m / 2km /

10km / 15km /

20km / 40km /

60km / 80km /

100km / 120km /

150km

220m / 300m /

2km / 10km /

20km / 40km /

60 km / 80km

Lainepikkused

850nm / 1310nm / 1550nm

1270 nm / 1330nm

1270nm-1610nm

ITU17 ~ ITU61

850nm / 1310nm / 1550nm

1310nm / 1490nm / 1550nm

1270nm-1610nm

ITU17 ~ ITU61

220m / 300m /

2km / 10km /

20km / 40km /

60km / 80km /

120km

(Tabel on võetud firmast sopto.com)

Soovitatav

Seotud Artiklid

  • populaarsed võrdlused: Desinfitseerimise ja steriliseerimise erinevus

    Desinfitseerimise ja steriliseerimise erinevus

    Põhiline erinevus: desinfitseerimine viitab protsessile, mis tapab enamiku haigust tootvatest mikroorganismidest. Teisest küljest viitab steriliseerimine protsessile, mida kasutatakse toote vabaks muutmiseks kõigist elujõulistest mikroorganismidest. Desinfitseerimine ja steriliseerimine on mõlemad protsessid, mida kasutatakse mikroorganismide kõrvaldamiseks, mis võivad põhjustada haigusi. Desinf
  • populaarsed võrdlused: Erinevus kodu ja maja vahel

    Erinevus kodu ja maja vahel

    Põhiline erinevus: maja määratletakse kui ehitist või ehitist, mille peamine eesmärk on asuda elama inimestele. Teisest küljest on kodu elukoht või varjupaik. Isiku enim isiklikke asju hoitakse kodus ja see on koht, kus inimene tunneb end turvaliselt ja aktsepteerituna. Kas olete kunagi kuulnud fraasi, "kodu on see, kus süda on?"
  • populaarsed võrdlused: Erinevus Zodiac Sign ja Rashi vahel

    Erinevus Zodiac Sign ja Rashi vahel

    Peamine erinevus: Tähtkuju tähistab tähist, mis päikese käes oli inimese sündi ajal. Rashi on märk, mis oli inimese sünni ajal kuu poolt hõivatud. Tähtkuju on lääne astroloogia vorm, kus päikese liikumine inimese sünni ajal toob esile ilmutusi oma füüsiliste omaduste, omaduste, vaimse seisundi jms kohta. tean, milline
  • populaarsed võrdlused: Erinevus õpilaste ja õpilaste vahel

    Erinevus õpilaste ja õpilaste vahel

    Peamised erinevused: Õpilast ja õpilast peetakse sünonüümiks, kuna mõlemad tähistavad õpetajat õpetatavat isikut. Õpilane on aga tavaliselt seotud isikuga, kes võtab ametlikku haridust kooli või kolledži õppimisega, ja õpilane on tavaliselt seotud noore õpilase või noore õppijaga. Nad erinevad kontekstist sõltuvalt kasutamisest. Mõnes riigis kasu
  • populaarsed võrdlused: Senati ja maja erinevus

    Senati ja maja erinevus

    Peamised erinevused: Kongress on föderaalvalitsuse kahekojaline seadusandja. Seadusandja on sisuliselt valitsuse otsustusorgan. Tal on õigus luua, vastu võtta, muuta ja tühistada seadusi. Kongressi struktuur on jagatud kaheks osaks: Senat ja Esindajatekoda. Senat on kongressi ülemine maja, samas kui esinduskoda on alumine maja. Ame
  • populaarsed võrdlused: Kickboxi ja Tai poksi vaheline erinevus

    Kickboxi ja Tai poksi vaheline erinevus

    Peamine erinevus: kahte võitluskunstivormi, Kickboxi ja Tai poksi kasutatakse sageli vaheldumisi, kuid neil on erinevad erinevused. Kickboxing on kaasaegne Jaapani võitlusspordi vorm ja võitluskunstide stiil, samas kui Tai poks on traditsiooniline Tai võitluskunstide vorm. Kickboxing on võitlusspordi kaasaegne vorm ja võitluskunst on õitsenud Jaapanist Põhja-Ameerika ja Euroopa riikidesse. See ar
  • populaarsed võrdlused: Armas ja ilus erinevus

    Armas ja ilus erinevus

    Peamine erinevus: armas ja ilus on meeldiv sõna. Armas väljendab asja atraktiivsust ja võlu, samas kui ilus väljendab asja ilu. Sõna "armas" kasutatakse tunnustuse tunnetamiseks. Selle sõna kasutamisel kiidetakse selliseid omadusi nagu magusus, võlu, süütus, atraktiivsus jne. Seda võib kasutada ka mingi seksuaalsuse väljendamiseks. See on li
  • populaarsed võrdlused: Erinevus arheoloogi ja antropoloogi vahel

    Erinevus arheoloogi ja antropoloogi vahel

    Oluline erinevus: arheoloog tegeleb välitöödega, mis võivad koosneda artefaktide või inimtegevusest tingitud esemete kaevamisest ja taastamisest iidsetest varemedest. Arheoloogiat peetakse antropoloogia alamvaldkonnaks. Antropoloog tegeleb kogu inimkonna valdkonnaga, kuidas nad arenevad meeles ja kehas primitiivsetest kultuuridest ja varajastest vormidest. Tõe
  • populaarsed võrdlused: Müstika ja nõiduse erinevus

    Müstika ja nõiduse erinevus

    Peamised erinevused: Müstika on üldiselt seotud usuga, et kogeda liit ülima jumalikkuse, reaalsuse, vaimse tõe või Jumalaga. Samas kasutatakse seda sõna ka negatiivses tähenduses, mis kirjeldab mitte-ratsionaalset maailmavaadet. Nõidus oli algselt seotud iidsete ja traditsiooniliste paganate religiooniga, kes kummardasid Jumala naiselisi, maise ja mehelikke aspekte. Täna o

Toimetaja Valik

Erinevus plasma ja lameekraanide vahel

Peamised erinevused: lamedad paneelid on kergemad ja õhemad kui vanad katoodkiiretorud (CRT) ja nende laius on alla 10 cm. Lameekraaniga kuvarid on kahte tüüpi: staatilised ja lenduvad. Plasma, vedelkristallekraanid ja valgusdioodid on tüüpi lameekraaniga. Plasma on lenduv lameekraanitehnoloogia, mis on välja töötatud valgust tootva elektrit soojendavate väärisgaaside abil. Tänane p